Biuro Rachunkowe Consultor s.c.

O Firmie.

Jesteśmy firmą świadczącą na rynku opolskim usługi księgowe i podatkowo - finansowe od ponad 10 lat. Koncentrujemy się na obsłudze klientów, którzy potrzebują sprawnego i dynamicznego zespołu specjalistów, zamiast rozbudowanych struktur organizacyjnych. Oferujemy profesjonalną współpracę z klientem i wysoką jakość usług. Zapewniamy bezpieczeństwo podatkowe i rzetelną informację księgową w zarządzaniu.

Z naszych usług korzysta obecnie ponad 150 firm polskich i zagranicznych. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych. Wśród naszych klientów są także fundacje i stowarzyszenia.

Nasze Cele

Naszym celem jest przyczynienie się do wzmocnienia pozycji rynkowej naszych Klientów i ich rozwoju. Chcemy wyróżniać się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także bardzo dobrym zrozumieniem istoty działalności biznesowej naszych Klientów, zaangażowaniem w ich sprawy, kreatywnym podejściem, terminowością i dokładnością. Umożliwiamy naszym klientom rozwoj firmy w poczuciu bezpieczeństwa od strony formalnej i podatkowo-prawnej.

Działamy na rynku od 1999 roku i z dumą informujemy, iż z większością pierwszych klientów współpracujemy do dnia dzisiejszego.

Jesteśmy firmą nastawioną na rozwiązywanie pojawiających się w Państwa firmie problemów, a ponieważ każdorazowo podchodzimy do nich indywidualnie, nasze doradztwo podatkowe i księgowe sprzyja podejmowaniu trafnych decyzji i dynamicznemu rozwojowi przedsiębiorstwa.

Nowoczesne rozwiązania

Jesteśmy firmą opartą na najnowocześniejszych rozwiązaniach obsługi finansowo-księgowej zapewniających profesjonalną realizację potrzeb oraz pełną satysfakcję klienta.

Naszą działalność prowadzimy na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Certyfikatu nr 13019/99. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy prowadzeniu usług finansowo-księgowych.

Oferta

Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę finansowo-księgową dostosowaną do oczekiwań klienta popartą wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zdobytym na stanowiskach kierowniczych w działach księgowości dużych firm również z kapitałem zagranicznym a pozwalającym zagwarantować nam merytoryczny profesjonalizm.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu.

Świadczymy także usługi w zakresie przeprowadzania analiz finansowych, controllingu oraz pozyskiwania środków z Funduszy Unii Europejskiej na rozpoczęcie jak również dalszy rozwój działalności.

Zapraszamy do współpracy również wszystkich, którzy mają zamiar rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Pomożemy, doradzimy, przeprowadzimy przez żmudny i zawiły proces rejestracji firmy.